VÁNOCE K NAKOUSNUTÍ
Vánoční večírek v duchu poklidné atmosféry s vůní skořice a perníku. K těmto svátkům patří zážitky, které můžete vnímat všemi smysly. Slibujeme, že neopomeneme žádnou z chutí, vůní, tvarů ani tónů. Nebude chybět obří adventní kalendář plný tajemství, budete mlsat, ochutnávat, poslouchat, čichat … a cítit náladu, která nás pomalu ukolébá do správné nálady a dodá energii pro zbytek svátečního období.


AGENTEM V ADVENTNÍ PRAZE
Chcete si užít vánoční Prahu a přitom zažít špiónské dobrodružství? Můžete se těšit na zašifrované texty, přebírání tajných zásilek, otevírání neoznačených kufříků, pronásledování, pátrání v ulicích, schovávání ve stínech, zprávy schované na neobvyklých místech, možná i nějaké to Martini a to vše v adventní Praze. Součástí trasy může být i „pátrání“ na vánočních trzích. Objednat, protřepat, nemíchat a můžete hrát.


ALCHYMISTÉ STARÉ PRAHY
Ponořte se s námi během Vánočního večírku do alchymistické laboratoře, kterou zřídíme třeba přímo ve vaší oblíbené restauraci. Dokážete vyrobit Domácí duhu? Povede se vám zkrotit Čarodějův plamen? Udržíte na uzdě Vánoční hlen? Alchymistické pokusy jsou reprezentovány reálnými chemickými reakcemi. Všechny pokusy jsou zcela bezpečné, používáme jen suroviny dostupné běžně v domácnosti.


VÁNOČNÍ ROBOTICKÁ KOULE
Pojďte si v rámci Vánočního večírku zasoutěžit s něčím, co tu ještě nebylo. Jedná se o robotickou kouli Sphero 2. Čekají vás speciální Vánoční překážkové dráhy, Ježíškův golf, srážení perníčkových kuželek a celé to zakončíme Vánočním robokrasobruslením. V mezičase si samozřejmě mohou i jednotlivci vyzkoušet, co všechno dokáže tento barvu měnící přeborník ovládaný třeba vaším mobilem.


KASINO LAS VEGAS
Dámy a pánové vítejte v nově otevřeném kasinu, které pro vás připravíme na vámi zvoleném místě. Kulička rulety skáče po číslech vašeho štěstí a srdcová královna se usmívá na nejodvážnější hráče. Kasíno Las Vegas vám umožní stát se na jeden večer vášnivým hráčem v elegantním kasinu. Zajímavým přesahem jsou směnky na služby, za které lze získat další herní žetony a které se budou na konci večera dražit.


PRAŽSKÁ MYSTERIA
Sto věží, tisíc ulic, milion malý tajemství, jedna řeka. Projděte se spolu s našimi historickými postavami po osvětlené náplavce, mezi stánky na vánočních trzích, okolo vánočního stromku na Staroměstském náměstí a pod podloubími tepajícími životem. Obohaťte svůj vánoční večírek působivým programem, ve kterém se dozvíte o naší stověžaté matičce Praze i to, co jste ještě nikdy neslyšeli.


Zaujal vás některý z programů? Nebo máte jinou představu? Napište, či zavolejte nám. A my jej pro vás připravíme do nejmenších detailů.


O NÁS       |       NOVINKY       |       LEKTORSKÝ TÝM       |       POPTÁVKA       |       KONTAKTCopyright 2013-2016 Diamantina Training, s.r.o.